Mirac Kandili Mesajları

mirac kandili mesajları

En Yeni Miraç Kandili Mesajları

Miraç Kandiliniz mübarek olsun. Rabbim dualarınızı kabul eylesin, yüreğiniz huzur içinde olsun.

 

mirac kandili mesajları
mirac kandili mesajları

Miraç Kandili‘nde yüreklerimiz bir olsun, dualarımız semaya yükselsin. Rabbim tüm dileklerinizi gerçekleştirsin.

Miraç Kandili’nin bereketi üzerinize olsun. Dualarınızın, niyetlerinizin ve güzel dileklerinizin kabul olduğu bir gece geçirmeniz dileğiyle.

Rabbim, Miraç Kandili’nde tüm dualarımızı, gönlümüzden geçenleri kabul etsin. Saadet dolu bir gece geçirmeniz dileğiyle.

Miraç Kandili, kalplerin temizlendiği, duaların samimiyetle yapıldığı bir zaman dilimidir. Rabbim dualarımızı kabul eylesin.

Bu mübarek gecede tüm dileklerinizin gerçekleşmesi, yüreğinizin huzurla dolması dileğiyle. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

 

miraç kandiline özel mesajlar

 

Rabbim, Miraç Kandili’nde dualarımızı, niyetlerimizi kabul etsin. Sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir gelecek sizinle olsun.

 

miraç kandiline özel mesajlar 
miraç kandiline özel mesajlar

Miraç Kandili, manevi bir yükseliş ve temizlenme gecesidir. Dualarınızın semaya yükseldiği bir Miraç Gecesi geçirmeniz dileğiyle.

Miraç Kandili’nde Rabbimizden af ve mağfiret diliyorum. Dualarınızın kabul olması ve günahlarınızın affedilmesi dileğiyle.

Rabbim, Miraç Kandili’nde yüreklerimize bir nur indirsin. Dualarımızı, niyetlerimizi kabul etsin. Saadet dolu bir ömür dilerim.

 

Miraç Kandili Mesajları ve Sözleri

 

Miraç Kandiliniz mübarek olsun. Bu kutsal gecede dualarınızın kabul, günahlarınızın af olması dileğiyle.

Miraç Kandili, manevi bir yükseliş ve yakınlaşma gecesidir. Rabbim dualarımızı kabul eylesin, kalplerimizi nurla doldursun.

Rahmet ve mağfiretin sonsuz olduğu bu mübarek Miraç Gecesi’nde dualarınızın geri çevrilmemesi dileğiyle. Hayırlı kandiller.

Miraç Kandili’nin güzellikleri üzerinize olsun. Dualarınızın, niyetlerinizin ve hayırlı dileklerinizin kabul olduğu bir gece dilerim.

Gökyüzünden yeryüzüne bir merdiven kurulduğu bu mübarek gecede dualarınızın semaya yükselmesi dileğiyle. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Miraç Kandili’nde yapılan dualar, gökyüzüne yükselirken kalplerimize huzur dolar. Rabbim dualarımızı kabul etsin, bizlere lütfunu sunsun.

Bu Miraç Kandili‘nde yüreklerimizi birleştirelim, dualarımızı samimiyetle yapalım. Rabbimizden af ve mağfiret dileyerek huzurlu bir gece geçirelim.

En Son En Güzel Miraç Kandili Mesajları

 

Miraç Kandili, manevi bir yolculuğa çıktığımız, dualarımızın semaya yükseldiği bir gecedir. Rabbim dualarımızı kabul eylesin, hayırlara vesile olsun.

Gönlünüzden geçen tüm güzelliklerin gerçekleştiği, dualarınızın kabul olduğu bir Miraç Kandili geçirmeniz dileğiyle. Hayırlı kandiller.

Miraç Kandili’nin bereketiyle dolu, sevgi ve barışın hakim olduğu günler dilerim. Rabbim dualarımızı kabul etsin, hayırlı kandiller olsun.

Bir Cevap Yazın