kurban bayramı mesajları

kurban bayramı mesajları

kurban bayramı mesajları

Kurban Bayramı Sözleri

yazılı kurban bayramı mesajı en güzel kurban bayram mesajları kurban bayramı kutlama mesajları kurban bayramı ile ilgili güzel mesajlar kurban bayramı yazıları etkileyici bayram mesajları en güzel kurban mesajı

Sadakat dolan gönlünüzün hiç incinmemesi, hasret dolan gönlünüzün özlem gidermesi dileğimle küçük büyük demeden herkesin Kurban Bayramını kutlarım.

Kucak açın sevdiğinize, Allah sevgili yüreği sever. Yakın olmak istiyorsan Rabbine önce iyilik yap çevrene. Seni üzse de senindir, güldürse de senin. İnancına sahip çıkan herkese huzurlu ve sağlıklı bir Kurban Bayramı dilerim.

Siyah, beyaz demeden İslam dinine inanan tüm Müslümanların Kurban Bayramını kutlarım. Allah seni hayırlı kullarından eylesin, Kurban Bayramını kutlu etsin.

Hasta olanlara şifa, dertli olanlara deva, borçlu olanlara eda veren Yüce Rabbim Kurban Bayramında da yüzünüze nur getirsin. Tüm sevdiklerimin Kurban Bayramını güzel eylesin.

Bu tarafta kesip etini fakirlere yedirdiğin hayvan öbür tarafta seni sırtında taşırmış. Allah herkesi kurbanıyla sırat köprüsünden geçmeyi nasip eylesin, kurban bayramınızı mutlu etsin.

 

 

Yazılı Kurban Bayramı Kutlama Mesajları

 

Allah için kan dökülür Kurban Bayramında donatılır sofralar, sevindirilir garipler. Allah herkesi kurban kesip yüz güldürenlerden eylesin.

Nur dolsun ruhunuza, gelmesin fesatlık aklınıza. Sen Allah yolunda ilerle, mucizeler de olur hayatında. Hayırlı bayramlar dilerim.

Bayramlardır kalpleri birleştiren, ziyaretleri artıran. Bu Kurban Bayramında da sevgi dolu, sağlık dolu ve bol sohbetli bir bayram geçirmenizi diliyorum. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Dualarda buluşalım, birbirimizi hayat karmaşası içinde unutmuşken bu Kurban Bayramı vesilesi ile hem dualarda hem de gönüllerde buluşalım. Dualarınız kabul, kurban bayramınız mübarek olsun.

Kurban bayramı kutlama mesajları ile sevdiklerinizi sevindirin Sevdiklerinize en güzel mesajları hediye edin.

Her kurban bayramı geldiğinde yoksullar heyecanla bekler kapılarının çalmasını. Kurban kesenlerin dolaplarının etlerle dolmadığı ve tam tersi yoksulların dolaplarının etlerle dolup taştığı bir bayram olsun. Kurban Bayramınız hayırlı kutlu olsun.

 

Kurban Bayramı Tebrik Mesajları

 

Bayram geldiğinde küslükler ve kırgınlıklar son bulur. Küskünlüklerin son bulduğu, dargınların barıştığı huzurlu bir bayram geçirmenizi diliyorum. Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.

Eviniz bereket, kalbiniz huzur, cebiniz para ve vücudunuz sağlık dolsun. Kurban Bayramınızı tebrik ederim.

İlk defa sizlerden ayrı bir bayram geçiriyorum canım annem, canım babam ve kardeşlerim. Dilerim ki bir daha ayrı bir bayram geçirmeyiz. Sizleri çok seviyorum ve ellerinizden öpüyorum. Kurban Bayramınız güzelliklerle dolu geçsin.

Sizden ayrı olmak ve bayramda bile yanınızda olamamak çok üzücü. Her an aklımdasınız. Dualarınızda beni de unutmayın. Büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öpüyorum. Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.

 

 

En Güzel Kurban Bayramı Mesajları

 

Bayramlarda hüzünlenir melekler diye bir söz var, anne ve babalarımız bizler için birer melek. Ne olur hayatta iken anne babanızı sevginiz ile sınamayın, her fırsatta arayın, ziyaret edin. Onlar, bizim için kötülük düşünmeyen tek varlıklar ve bugünlere gelmemizi sağlayan iyikilerimiz. Kurban bayramında mutlu ve huzurlu olun.

Hadi bu Kurban Bayramı vesile olsun ziyaretinize. Ertelemeyin, pişman olmayın. Ailelerini unutmayan, güzel yürekli tüm evlatların Kurban Bayramı dostlarınız ile güzel geçsin.

Akraba ziyaretlerinin en bol olduğu bir bayram olsun inşallah. Sohbet, muhabbet ve akraba bağlarının güçlendiği bir bayram… Hayat karmasına dalıp sevdiklerinizi unutmadığınız bir bayram. Kurban Bayramınız hayırlı ve güzel olsun.

Ailece aile büyüklerini ziyaret ederek onları sevindirmeyi ihmal etmeyin. Herkesin mutlu olduğu bir bayram olsun, kurban bayramınız kutlu ve keyifli olsun. Bayramlarda tatlılar yenir, çaylar kahveler içilir. Bol çaylı kahveli, tatlılı ikramlı bir bayram geçirmeniz dileğiyle. Kurban Bayramınız hayırlı günler içerisinde geçsin.

 

 

Etkileyici Kurban Bayramı Mesajları

 

dini kurban bayram sözleri

videolu kurban bayram mesajlar

Kurban Bayramının evinize huzur ve neşe getirmesi ve evinizde bereketli sofralar getirmesi dileğiyle. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun.

Daha fazla Kurban Bayramı ile İlgili güzel sözler okumak ve paylaşmak istiyorsanız Kurban Bayramı Mesajları  sayfamıza göz atabilirsiniz.