kurban bayramı sözleri

kurban bayramı sözleri

kurban bayramı sözleri

kurban bayramı sözleri

Yeni Kurban Bayramı Mesajları

en güzel kurban bayramı sözleri kurban bayramı ile ilgili güzel sözler kurban bayramınız mübarek olsun yazılı kurban bayramı sözleri

Bir önceki bayramlardan daha güzel ve bereketli bir bayram geçirmenizi isterim. Her geçen bayram üstüne katarak neşe ve sevgi dolu olsun. Kurban bayramınız mübarek olsun.

Çocuklar için bol şekerli, büyüklerimiz için bol sohbetli bir bayram diliyorum. Mutlu ve neşeli geçen iyi bayramlar diliyorum.

Telefon rehberimde olan tüm arkadaşlarımın kurban bayramını kutlarım. Aynı zamanda keseceğiniz kurbanların hayırlara vesile olmasını dilerim.

Bugün elleriniz açıp ettiğiniz dualar, denizdeki dalga sahildeki kum kadar olsun. Tüm dualarınız kabul bayramınız mübarek olsun.

Tüm askerimizin bayramını kutlarım. Rabbim her birinize güç kuvvet, dayanma gücü ve sağlık versin. İyi bayramlar.

Babaannelerinizin şekerlerini bitirdiğiniz bir bayram olsun. Size ve ailenize iyi bayramlar.

Bayram sabahındaki neşeniz her daim yanınızda olsun. Kurban bayramınız mübarek olsun.

Kesilen kurbanlarınız hayırlı, ettiğiniz dualar kabul olsun. İyi bayramlar.

 

Dini Kurban Bayramı Sözleri

 

Allah’ı tanıyıp izinden giden tüm Müslüman kardeşlerimizin bayramı mübarek olsun.

Beraber cennet’te de bayram yaşamamız dileğiyle. Nice bayramlar geçirmeniz ümidi ile…

Cennet kapılarının açıldığı bu güzel günde, el ele vererek sırat köprüsünden geçmek ümidi ile. Kurban bayramınız mübarek olsun.

Bu gece tüm ölmüşlerimize, hasta yatağında dua bekleyen kardeşlerimize, Allah’a elini açıp dua eden tüm Müslüman camiasına bizde bu gece el açıp dua edelim. Bayramlar paylaştıkça güzel, bayramlar sahip çıkıldıkça güzel. Kurban bayramınız mübarek olsun.

Her bayramın mutluluğu üstüne katarak gelsin. Son bayramınızda cennet kapıları ardına kadar açılsın. Kurban bayramımız hepimiz için mübarek olsun.

Bayram günü kimsenin yüzü solmasın, tüm insanlar neşe ile bayramı yaşasın. İyi bayramlar

Sahip olunan en güzel günlerden biri olan bu mübarek günde bende bayramınızı kutlarım. Tüm küçüklerimin alnından büyüklerimin buruşuk ellerinden öperim. İyi Bayramlar.

Kurban bayramı tüm vatanımız için hayırlı ve bereketli olsun. İyi bayramlar

Bayramlar arasında en mübarek olanı olan bu güzel günde ellerimi kaldırdım sana dua ediyorum. Umarım cennette de birlikte oluruz. Kurban bayramın kutlu olsun.

Dinimiz İslam, Rabbimiz Allah ( Celle Celalühü ), Peygamberimiz Hz Muhammed ( Sallallahu Aleyhi ve Sellem ). Ruhumuz ve bedenimizin bu yönde ilerlemesini yüce Rabbimden temenni ediyorum. Bayramınız mübarek olsun.

 

Resimli Kurban Bayram Sözleri

 

kurban bayramı sözleri resimli

 

kurban bayramı mesajları resimli

kurban bayramı mesajları resimli

 

kurban bayram resimli sözleri