Ramazan Kutlama Mesajları


ramazan kutlama mesajları

ramazan kutlama mesajları

ramazan kutlama mesajları

ramazan mesajları yeni ramazan mesajlari ramazan mesajları resimli ramazan mesajları resimli 2021 hayırlı ramazanlar ramazan mesajları resimli ramazan mesajları yeni kişiye özel ramazan mesajları ramazan mesajları 2021 en güzel mesajlar ile sizlerleyiz. Hoş geldin Ramazan sefalar getirdin.

 

2021 Ramazan Mesajları

Bir çiğ tanesi gibi taze, bir kar tanesi gibi saf ve beyaz, bir nur gibi ışıklı ve huzurlu bir ramazan ayı geçirmeni dilerim, hayırlı ramazanlar.

Ramazan ayı mağfiret ve huzur ayıdır. Bu ayda her gün yeniden tertemiz güzelliklere uyanmanı dilerim Hayırlı bereketli ramazanlar.

On bir ayın sultanı geldi ramazan, kitapların en kutsalı okunsun Kuran, ey ümmet haydi hazırlan geldi Ramazan.

San baharda sararan yapraklar gibi dökülsün günahların, ilk baharda filizlenen tohumlar gibi yeşersin sevapların hayırlı mutlu ramazanlar.

Bir okyanustur bu ayın sevabı, kardeşliğin en yüksek olduğu bu ramazan ayında hep mutlu ve huzurlu geçirmeniz dileği ile mutlu Ramazanlar.

 

 

Ramazan Ayı Mesajları 2021

 

On bir ayın sultanı gönüllere merhamet, ellere dua doldursun, bütün Müslümanların Ramazan ayı mübarek olsun.

Keyfimiz en güzel aya girdiğimizdendir, bu ayda biliriz ki isteklerimiz geri çevrilmez, dualarımız kabul görür, sevdikleriniz ile birlikte geçireceğiniz hayırlı sahurlar ve iftarlar geçirmeniz dilekleriyle.

Bağışlanmanın müjdecisi Ramazan Bayramı öncesi Ramazan ayının da bize sunduklarından yararlanalım, bu ayın mucizelerini kaçırmayalım.

Biz inananlar olarak Allah’ın sunduğu kutsal günleri dört gözle bekleriz. Ramazan ayımız geldi çattı, oruç ibadetimizi yerine getirecek gücü bulalım, hastalıklardan ve beladan uzak kaldığımız bir Ramazan ayı geçirmek dilekleriyle.

Bizi ramazan ayına ulaştıran Allah’a Hamdolsun…

 

 

Ramazan Sözleri

Vücudumuza sağlık, sıhhat ve afiyet veren bu ayda ruhumuz da sağlık sıhhat ve bol sevapla dolsun iyi ramazanlar.

Peygamber efendimize hayırlı bir ümmet olduğumuz, Rabbimize hayırlı bir kul olduğumuz bu ayda bol sevap ile geçirmeniz dileği ile hayırlı ramazanlar.

Yağmur yüklü bulutların, birden susuz toprağa boşaldığı gibi tüm nurlar da üzerimize boşalsın iyi ramazanlar.

İyilik yapan mutlaka iyilik bulur, Ramazan ayı güzel geçsin, yardıma muhtaç olanları unutmayalım.

Ramazan ayında bütün dualarımız sizinle, her ne dileğiniz varsa gerçek olmasını isteriz.

Bir avuç sevgi koca mesafeleri kapatır, bir avuç dua kalplere umut salar, Ramazan ayında bol dualı, sevgi dolu günler geçirmenizi dileriz.

Tüm dostlarımın ramazan ayını tebrik ederim.

Yaratan Allah’ımıza şükürler olsun, Ramazanın güzelliği üzerimizde olsun, kalplerimizdeki sevginin ışığı yüzümüze vursun. Ramazan ayımız kutlu ve bereketli geçsin.


ramazan kutlama mesajları